Канада

Замовляйте візу зараз!

  Тип візи:

  Канада

  Замовляйте візу зараз!

   Тип візи:

   Канада небезпідставно вважається однією з найскладніших країн для отримання візи.

   Список документів досить великий, консульство часто запитує додаткові папери і може викликати Вас на особисту співбесіду, при цьому ймовірність відкриття візи досить невисока.

   Складно переоцінити важливість якісної підготовки пакету документів – рішення про видачу візи в Канаду буде прийматися виключно на його основі.

   Ми настійно рекомендуємо скористатися послугами професіоналів:

   • підготовка повного і грамотного пакета документів з перекладом і нотаріальним посвідченням (але при необхідності можемо заповнити для Вас тільки анкету)
   • запис на подачу
   • підготовка маршруту поїздки
   • підготовка мотиваційного листа для Консула
   • підготовка до можливих питань у Візовому центрі
   • працюємо з українцями, які проживають в Донецькій і Луганській областях, в Криму
   • працюємо з іноземними громадянами

   Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки CUAET

   Консультуємо відносно програми CUAET – Канадсько-український дозвіл на екстрені поїздки (Canada-Ukraine authorization for emergency travel)

   Канада — дуже різноманітна та приваблива країна Північної Америки. Якщо ви бажаєте відвідати її з метою туризму, погостювати у родичів або друзів, зустрітися з партнерами по питанням співробітництва та бізнесу, а також нанести візит за багатьма іншими підставами, то без візи в Канаду 2020 вам не обійтись.

   Імміграційно-візове агенство «Wizalive» компетентно та професійно надасть вам неоціненну допомогу в оформленні та отриманні будь-якого типу візи в Канаду. З нашою допомогою ви не тільки зможете пройти всі процедури оформлення в мінімальні терміни та без зайвої витрати нервів, а й отримати візу до Канади з максимальними шансами або отримати канадську візу гарантовано, в залежності від того пакету послуг, який ви обрали.

   Оформити візу в Канаду онлайн та отримати канадську візу в Україні, або в будь-якій іншій країні світу, для того, щоб закінчити курси іноземної мови, а також здобути вищу освіту в одному з державних канадських ВНЗ, або підвищити свої знання англійської мови та в подальшому влаштуватися на високооплачувану роботу в державну або комерційну організацію – навчання в Канаді приваблює своїми спеціальними передовими методиками та практичним стажуванням. Як результат – у вас неодмінно з’явиться практичний досвід за фахом безпосередньо вже в процесі самого навчання.