Візи до Польщі

Замовляйте візу зараз!

  Тип візи:

  Польща

  Замовляйте візу зараз!

   Тип візи:

   Польща – східноєвропейська країна, яка славиться своєю незвичною для українського слуху мовою і величезними порціями їжі в кафе і ресторанах. На польських землях в різні часи існували різні державні утворення, і сучасна Польща з’явилася на світ на початку минулого століття. Її кордони неодноразово змінювалися і перекроювалися протягом 20-го століття, але з моменту закінчення Другої Світової війни ситуація, нарешті, стабілізувалась.

   У Польщі зростає кількість українців на керівних посадах

   Українці в Польщі переважно обіймають посади нижчого рівня у промисловості, сільському господарстві та сфері послуг, однак водночас зростає й кількість українців на керівних посадах.

   Найбільше зростання кількості виданих дозволів на роботу в Польщі для українців зафіксоване у промисловості, сільському господарстві та сфері послуг. Водночас у першій половині цього року 404 українці були працевлаштовані як представники органів державної влади, вищі посадові особи та керівники. Це, за словами глави агентства з працевлаштування Personnel Serviceна Кшиштофа Інглота, на 53% більше, ніж рік тому.