Візи до Литви

Замовляйте візу зараз!

  Тип візи:

  Литва

  Замовляйте візу зараз!

   Тип візи:

   Робоча віза в Литву для українців

   Робоча віза в Литву для українців займає провідне місце і досить зажадана серед охочих працевлаштуватися в Євросоюзі.

   Вартість робочої візи в Литву категорії «D», яка ще називається «національна віза в Литву», також залежить від громадянства запитуваного.

   Вартість робочої візи до Литви – за запитом, оскільки ціна постійно змінюється. Литовська робоча віза дійсна протягом 1 року, а термін виготовлення робочої візи в Литву становить від 14 до 20 робочих днів.

   На даний час, національна віза в Литву 2020 є загальнодоступною для всіх громадян України. Не має особливого значення місто, район, область або регіон проживання в країні для конкретної особи. Щоб вільно проживати і законно працювати в Литві, а також будь-якій іншій країні Європейського Союзу, потрібно звернутися за підтримкою в спеціалізоване візове агентство. Робоча віза до Литви для громадян України у 2020 році стала звичайною реальністю. Дуже важливо, щоб кожен громадянин нашої держави міг відчувати себе впевнено, заробляючи грошові кошти за кордоном і не боятися, що його права і свободи можуть бути порушені.

   Існує ряд компаній, які безпосередньо займаються влаштуванням на роботу людей, які отримали робочі візи в різних регіонах Литви, так і в містах інших країн ЄС. Трудова віза в Литву видається на підставі робочого запрошення, яке відправлене безпосередньо роботодавцем, охочим надати роботу потенційному співробітнику. Регулярно проводяться планові перевірки наших представництв, що знаходяться на території Литви, які підтверджують існування та здійснення законної діяльності компаній на території держави. Консульство Литви, а також прикордонні служби, уважно стежать за дотриманням всіх правил трудового законодавства, а також, всіма можливими методами систематично запитують у компаній-роботодавців підтвердження, чи видавалося кожне іменне робоче запрошення конкретній особі. Наші представництва негайно надають всілякі необхідні дані й всю наявну інформацію з цього приводу для обов’язкової подальшої перевірки.

   Оформлення робочої візи в Литву 2020

   Отримати робочу візу в Литву українцям можна за доступною ціною і при цьому мати певні переваги:

   Можливість перебувати в країнах Шенгенської зони до півроку в році.
   Завдяки надійності литовських компаній, практично немає ризиків у відмові отримання литовської робочої візи 2020.
   Проживати і здійснювати трудову діяльність на законних підставах в Литовській Республіці.

   Хто має право запрошувати іноземців на роботу в Литву:

   • Іноземці, які проживають на території держави-приймальника більш ніж 5 років і мають посвідку на проживання в Литві.
   • Будь-яка комерційна установа Литви або юридична особа, яка потребує фахівців іноземних держав.
   • Особи, які проживають в Литовській Республіці, але є громадянами іншої країни, що входить до Євросоюзу.
   • Сторона, що запрошує, надає офіційні докази того, що має можливість забезпечити потенційного працівника відповідною заробітною платою, відповідним житлом і повністю покрити всі витрати, що стосуються його перебування в країні. Контролювальні органи детально перевіряють всі обумовлені вище умови. Отримати робочу візу в Литву – це значить – отримати можливість жити, працювати та реалізувати раніше задумані плани в європейській державі.

   Литва – країна нових перспектив

   Завдяки своєму членству у Шенгенській угоді, Литва стала країною, яка здатна надати українцям переваги й нові умови гідного проживання. Для відвідування Литовської Республіки, а тим більше для подальшого працевлаштування, обов’язково потрібна наявність литовської національної (робочої) візи та чинний закордонний паспорт з установленим, згідно з чинним законодавством, терміном дії. Медичний поліс необхідно також мати в обов’язковому порядку, для гарантованої можливості одержання необхідної медичної допомоги, а в разі хвороби – безпосереднього лікування на території країни протягом всього часу перебування. Робоча віза в Литву для іноземців дасть можливість абсолютно законно жити та працювати в країнах ЄС, а також позбавить від безлічі інших проблем, пов’язаних з працевлаштуванням.

   Оформити робочу візу в Литву можна в досить короткі терміни, а в деяких випадках навіть терміново отримати робочу литовську візу. Завдяки високому професіоналізму співробітників імміграційно-візового агентства «WIZALIVE» литовська робоча віза 2020 буде оформлена з мінімальною витратою часу та сил з боку запитуваної особи. Наша компанія гарантує якісне оформлення повного пакета документів і подальшу їх подачу в консульство Литви.

   Надаємо вичерпну інформаційну підтримку, консультуємо з усіх поточних питань. 15 річний досвід роботи агентства дозволяє професійно і якісно допомагати у розв’язанні поточних питань своїм клієнтам, а також постійно підтримувати зворотний зв’язок.

   Для того, щоб отримати робочу візу в Литву необхідно лише наявність чинного закордонного паспорта. Повний пакет документів оформлять наші візові фахівці!

   Для отримання робочої візи в Литву 2020 вам необхідно надати закордонний паспорт в консульство.