Польща

Річна віза 365/365
Замовляйте візу зараз!

  Польща

  Річна віза 365/365
  Замовляйте візу зараз!

   Віза відкривається на 1 рік з правом перебування закордоном 1 рік.

   Віза типу D 06 можна відкрити таку візу після використаної біометрії а також чеських віз або польских віз інших типів наприклад (D 05А; D 05B; C 05) і так далі…

   Робоча віза С05 (Шенген) – дає право легально працювати в Польщі протягом 3 місяців впродовж півроку;

   Робоча віза D 05А (польська національна) – дає право легально працювати в Польщі протягом 6 місяців впродовж року на всіх видах робіт, окрім сезонних;

   Робоча віза D 05В (польська національна) – дає право легально працювати в Польщі протягом 9 місяців впродовж року, однак лише на роботах, які визнані польським законодавством як сезонні;

   Робоча віза D06 (польська національна) – дає право легально працювати в Польщі довше, ніж 6 місяців впродовж року на всіх видах робіт, окрім сезонних.

   Раніше (до 2018 року) існували лише два типи національної робочої візи в Польщу – D 05 та D 06, які надають право працювати в Польщі впродовж 6 місяців на рік. Однак, у зв’язку з прийнятими і запровадженими з 1 січня 2018 року новими правилами працевлаштування для іноземців в Польщі, з’явився і новий тип візи – D 05а.

   Відтепер для того, аби працівник міг легально працювати в Польщі, йому необхідно отримати Дозвіл на роботу або Дозвіл на сезонну роботу:

   Дозвіл на роботу видається для роботи у всіх сферах діяльності, окрім сезонної роботи і надає право працювати в Польщі впродовж 6 місяців на рік. Дозвіл на сезонну роботу видається для роботи у галузях, які визначені як сезонні і надає право працювати в Польщі впродовж 9 місяців на рік.

   ​На основі Дозволу на роботу видається національна віза D 05А (на 6 місяців), а на основі Дозволу на сезонну роботу видається національна віза типу D 05В (на 9 місяців).

   ➤ Робоча віза в Польщу оформляється тільки в Візовому центрі або Консульстві Польської Республіки в Україні, в місті, згідно прописку заявника. Розгляд документів на робочу візу в Польщу триває близько 7 робочих днів.