Чехія

3 місячна віза 90/90
Замовляйте візу зараз!

  Чехія

  3 місячна віза 90/90
  Замовляйте візу зараз!

   Цей сайт надає інформаційну підтримку в оформленні віз громадянам України, які бажають отримати візу до Чеської Республіки з терміном перебування не більше ніж 90 днів у 180-денний термін. Якщо Ви маєте намір перебувати в Чехії протягом більш тривалого періоду часу (більше 90 днів), Вам необхідно подавати документи на довгострокову візу або посвідку на проживання безпосередньо до Консульства Чеської Республіки.

   Громадянам України, які планують відвідати Республіку Чехії, необхідно відкривати візу до Чехії ( не стосується власників біометричних паспортів, які подорожують без мети заробітку із строком перебування максимум 90 днів за період 180 днів).

   Короткострокова віза дозволяє громадянину України проїжджати через територію Чеської Республіці/шенгенської зони транзитом або відвідати Чеську Республіку/ шенгенську зону на обмежений період часу (не більше 90 днів у 180-денний термін).

   Правило 90/180

   Для шенгенських віз діє «правило 90/180». Дане правило передбачає, що загальний строк перебування не повинен перевищувати 90 днів у коридорі 180 днів. Для підрахунку можливості перебування у країнах Шенгену в кожний конкретний день необхідно враховувати період 180 днів, попередній актуальному дню.

   Якщо Ви вже маєте короткострокову шенгенську візу багаторазового в’їзду, але бажаєте відкрити нову візу до Чеської Республіки, будь ласка, скористайтеся електронним калькулятором для того, щоб дізнатися скільки днів використано у Шенгенській зоні і коли Ви матимете змогу подати документи знову