«У травні Україна має йти на роботу» – Шмигаль

«У травні Україна має йти на роботу» – Шмигаль

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Уряд працює над стратегію виходу України з карантину.

Про це він повідомив у своєму телеграм-каналі

«У травні Україна має йти на роботу. У яких умовах, у яких нових соціальних стандартах, у яких часових рамках – це ті питання, над якими Уряд працює разом з аналітиками», – написав він.

Він зазначив, що наразі Рада розроблює стратегію виходу з карантину, яку буде презентовано наступного тижня.

Три етапи
Перший. За словами прем’єр-міністра, до початку травня Україна буде жити в «режимі надзвичайної ситуації». У цей період передбачається підтримка соціально вразливих верств населення, допомога безробітним і тим, хто знаходиться у вимушеній відпустці, мобілізація медичних ресурсів, підтримка медперсоналу і інших фахівців, задіяних в боротьбі з COVID-19.

Другий. З початку травня передбачається зміна режиму на «Україна йде на роботу». На початку червня уряд планує створити 500 тисяч нових робочих місць і надавати кредитну підтримку малому і середньому бізнесу. Крім цього, планується частково зняти обмеження на роботу громадського транспорту і ввести зміщений графік робочого дня.

Третій. З початку червня до початку липня впровадити «нові соціальні стандарти життя». Як говориться в опублікованій прем’єром інформації, за цей час буде завершено освітній навчальний рік 2019-2020, буде відновлено роботу громадського транспорту за новими правилами, а також ослаблені умови самоізоляції для людей похилого віку. Крім цього, буде дозволено відвідувати зони відпочинку «за умови дотримання норм безпеки».

Call Now Button